عایق الاستومری

این عایقها دارای ساختار پلیمری سلول بسته هستند لذا به هیچ عنوان با لوله یا سطحی که بر روی آن نصب می شوند واکنش نمی دهند و همین امر باعث می شود احجامی که با این عایق پوشیده می شوند نسبت به عایق های معدنی نظیر پشم شیشه، طول عمر بسیار بالاتری داشته باشند.

عایق های الاستومری در دو دسته کلی ورقه ای و لوله ای تولید می گردند و جهت رفاه حال مشتریان گرامی میتوان این عایقهای را به صورت های سفارشی چاکدار، روکشدار (با انواع روکش های آلومینیومی 130 و 230 میکرونی )و همچینین پشت چسبدار تولید نمود.

از نظر مقاومت در برابر حرارت و خصوصیات آزمایشگاهی نیز این عایق ها به دو نوع NBR و EPDM دسته بندی می شوند که نوع EPDM به دلیل داشتن مصارف خاص مانند بیمارستان و آزمایشگاه و قیمت بالاتر به صورت سفارشی تولید میگردد.

عایق الاستومری شانه تخم مرغی محصولی است دو منظوره، با پایه الاستومر که با توجه به جنس ماده اولیه عایق حرارتی و ضد حریق بسیار مناسبی است و از طرفی با توجه به شکل خاص شانه تخم مرغی ورقه ها در زمینه عایق های صوتی نیز...
می‌توان با نصب درست و مناسب عایق صوتی در بین دیوارها و پارتیشن‌ها به نتایج بسیار خوبی در این زمینه دست یافت. نوع عایق صوتی بر اساس میزان جرم در واحد سطح برای هر دیوار مشخص می‌گردد. عایق ویسکوالاستیک K-FONIC را می‌توان...

تنظیمات

منو

Create a free account to save loved items.

ورود

برای استفاده از لیست های آرزو ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود